Απευθείας ανάθεση με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου της προμήθειας ειδών διατροφής για τις ανάγκες των παιδικών σταθμών και Λοιπών Δομών του Δήμου Πρέβεζας για το οικονομικό έτος 2015-2016
Απευθείας ανάθεση με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου της προμήθειας ειδών διατροφής για τις ανάγκες των παιδικών σταθμών και Λοιπών Δομών του Δήμου Πρέβεζας για το οικονομικό έτος 2015-2016
(27/11/2015)
Μπορείτε να κατεβάσετε το σχετικό αρχείο από τον παρακάτω σύνδεσμο