Το ΤΕΙ Ηπείρου διενεργεί Ηλεκτρονικό Διεθνή Ανοικτό Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων για την καθαριότητα των κτιριακών εγκαταστάσεων και του περιβάλλοντος χώρου του ΤΕΙ Ηπείρου στην Άρτα, στα Ιωάννινα, στην Πρέβεζα, στην Ηγουμενίτσα.
Το ΤΕΙ Ηπείρου διενεργεί Ηλεκτρονικό Διεθνή Ανοικτό Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων για την καθαριότητα των κτιριακών εγκαταστάσεων και του περιβάλλοντος χώρου του ΤΕΙ Ηπείρου στην Άρτα, στα Ιωάννινα, στην Πρέβεζα, στην Ηγουμενίτσα.
(03/03/2015)
Μπορείτε να κατεβάσετε την περίληψη της διακήρυξης από τον παρακάτω σύνδεσμο