Διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου εκμετάλλευσης των εστιατορίων του ΤΕΙ Ηπείρου στην Άρτα, στα Ιωάννινα, στην Πρέβεζα και στην Ηγουμενίτσα για τη σίτιση των φοιτητών για τα έτη 2017 και 2018
Διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου εκμετάλλευσης των εστιατορίων του ΤΕΙ Ηπείρου στην Άρτα, στα Ιωάννινα, στην Πρέβεζα και στην Ηγουμενίτσα για τη σίτιση των φοιτητών για τα έτη 2017 και 2018
(23/02/2016)
Μπορείτε να κατεβάσετε το σχετικό αρχείο από τον παρακάτω σύνδεσμο