Ο Πρόεδρος κ. Ιωάννης Μπούρης και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πρέβεζας στηρίζουν την αγορά και αναφέρονται στις προσπάθειες για την αντιμετώπιση των οικονομικών επιπτώσεων που θα προκληθούν στη χώρα ώστε να αποφευχθεί ο πανικός και να διατηρ
Ο Πρόεδρος κ. Ιωάννης Μπούρης και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πρέβεζας στηρίζουν την αγορά και αναφέρονται στις προσπάθειες για την αντιμετώπιση των οικονομικών επιπτώσεων που θα προκληθούν στη χώρα ώστε να αποφευχθεί ο πανικός και να διατηρ
16/03/2020
Μπορείτε να το κατεβάσετε το σχετικό Δελτίο Τύπου από τον παρακάτω σύνδεσμο